image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Jimramov B 8:1 (3:0)

Vlachovice - Jimramov B 8:1 (3:0)Datum konání:
4.11.2007

Střelci našich branek:
21. min - Miroslav Petr 1:0
33. min - Jan Šandera 2:0
43. min - Jiří Ročárek 3:0
53. min - Josef Gabriel 4:0
60. min - Zbyněk Sláma 5:0
72. min - Miroslav Petr 6:1
79. min - Miroslav Petr 7:1
85. min - Michal Janošec 8:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Ladislav Sláma (46. Radek Šustáček), Miroslav Petr, Martin Hušek (60. Michal Janošec), Jiří Ročárek - Josef Gabriel, Zdeněk Petr (46. David Růžička)

Poslední utkání podzimu mělo završit poměrně úspěšný finiš vlachovského týmu. Z posledních 5 zápasů jsme získali 12 bodů a na závěr nás čekal poslední Jimramov. Další výhra byla povinností.
Soupeř nastoupil pouze s jedním náhradníkem a bylo vidět, že si přijel hlavně pro přijatelný výsledek. Od začátku bylo jasné, kdo se bude radovat z výhry. V prvních 20 minutách jsme zazdili čtyři jasné tutovky, ale pak se naštěstí trefil Miroslav Petr a soupeř začal ztrácet dech. O 10 minut později přidal z přímého kopu gól Jan Šandera. Byla to jeho premiérová trefa a byl za to patřičně „potrestán“. Uklidňující pojistku trefil po pěkné rychlé akci Pepy Gabriela Jiří Ročárek a bylo hotovo.
Druhá půlka se proměnila v exhibici, Jimramov už neměl šanci a vlachovští střelci nezaháleli. Čtvrtý gól vsítil Pepa Gabriel. Vystihl špatný odkop a bez problémů zakončil. O chvíli později se nám konečně povedl roh a Zbyněk Sláma hlavou zvýšil na 5:0. Po páté brance jsme lehce polevili a soupeř se občas dostával do šancí. A povedlo se mu i skórovat, když po sérii chyb nechali naši zadáci osamoceného útočníka Jimramova a ten zmírnil stav na 5:1. Útlum pokračoval, ale další šance jsme už přežili a začali opět hosty přehrávat. A přišly další branky. Na 6:1 dával Miroslav Petr svým klasickým průnikem a ten samý hráč přidal i sedmý gól. Jeho volej z hranice vápna byl výstavní. Skóre uzavřel Michal Janošec a Jimramov si odvážel krutou, ale zaslouženou porážku 8:1.
Poslední kolo jsme zvládli a rezervu Jimramova jsme zničili osmi góly. Přes mizerný začátek tohoto podimu jsme dobrým závěrem dokázali alespoň částečně napravit dojem a v tabulce figurujeme na šestém místě.