image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Březí-Březské - Vlachovice 3:3 (1:3)

Březí-Březské - Vlachovice 3:3 (1:3)Datum konání:
6.4.2008

Střelci našich branek:
20. min - Miroslav Petr 1:1
26. min - Martin Hušek 1:2
32. min - Martin Hušek 1:3

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Ladislav Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Martin Hušek, Jiří Ročárek - David Růžička, Zdeněk Petr (65. Radek Šustáček)

Jarní část soutěže jsme začali na hřišti v Březí. Po podzimní jasné výhře se očekával bodový zisk, ale vzhledem k návratu několika opor do řad domácího týmu se brzy naše naděje ukázaly jako plané.
Začátek zápasu byl jak ze špatného snu. Kupili jsme chyby a Březí zle zatápělo. Jednu z hrubek potrestal hostující útočník úvodním gólem snad po pěti minutách a bylo 1:0. Naštěstí jsme se postupně uklidňovali a přebírali iniciativu. Přicházeli i první šance a domácí začali mít problémy. První gól vstřelil po důrazu před brankou Miroslav Petr, chvíli na to po krásné individuální akci Jirky Ročárka trefil Martin "Hadji" Hušek a třetí nedorozumění domácí obrany trestal opět Hadji po dobré práci Davida Růžičky. Do půlky se ještě malé náznaky šancí vyskytly, ale bohužel nebyly dotažené.

Po obrátce přišlo vystřízlivění. Březí nás zatlačilo na vlastní půlku a my jen bránili. Naše hra z první půlky vzala za své. Domácí snížili po chybném výhozu brankáře a vyrovnání přišlo zanedlouho, kdy zůstal soupeřův hráč na vápně osamocen a trefil míč poměrně přesně. Nadále jsme bránili a paradoxně jsme čekali na závěrečný osvobozující hvizd. Těsně před koncem jsme mohli domácí zmrazit, ale hlavička z rohu nenašla svůj cíl.

Konečný stav 3:3 je nejspíš spravedlivý. První půli jsme hráli my, druhou Březí. Každopádně je škoda ztráty slibného náskoku