image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Sněžné - Vlachovice 2:3 (1:2)

Sněžné - Vlachovice 2:3 (1:2)

Datum konání:
21.10.2007

Střelci našich branek:
30. min - Josef Gabriel 1:1
41. min - Martin Hušek 1:2
88. min - Miroslav Petr 2:3

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal (58. Petr Svoboda), Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Martin Hušek, Ladislav Sláma (64. David Růžička) - Josef Gabriel, Zdeněk Petr (75. Radek Šustáček)

V derby se Sněžným se bohužel vlachovským fotbalistům nedaří. Oba dosavadní zápasy prohráli a obzvláště ten druhý s pořádnou porcí smůly.
Sněženská Maracaná byla z poloviny pokrytá listím a i kvalita trávníku je dlouhodobě stejná. Utkání se hrálo v mlze, ale to průběh vůbec neovlivnilo. Samotná hra byla zpočátku vyrovnaná a otěže držely střídavě oba týmy. Nejprve domácí a po dvaceti minutách i my. Paradoxně po zlepšení jsme inkasovali. Nejlepší hráč Sněžného svým důrazem dokázal skórovat a prohrávali jsme 1:0. Naštěstí jsme se nesesypali a ještě do poločasu vyrovnali. Několik rychlých akcí po zemi nedopadlo, ale pak se dvakrát zadařilo. Pepa Gabriel a Martin "Hadji" Hušek strhli vedení na naši stranu.
Druhý poločas jsme začali špatně. Nechali jsme se zatlačit a Sněžné vyrovnalo. Hra se nadále neustále přelévala, ale my byli o něco málo nebezpečnější. Vyložené gólové šance ale bohužel během druhého poločasu nepřicházely ani na jedné straně. Vše se ale roztrhlo v samotném závěru. Oba týmy si vypracovaly tutovky, oba týmy mohly vyhrát. Vyrovnané skóre ale drželo až do posledních minut, kdy Miroslav Petr vystihl malou domů a rozhodl.
Štěstí se přiklonilo na naši stranu a body jsou doma.