image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Jabloňov 1:6 (0:3)

Vlachovice - Jabloňov 1:6 (0:3)Datum konání:
11.5.2008

Střelci našich branek:
89. min - Miroslav Petr 1:6

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Jan Šandera, Zbyněk Sláma - Jiří Ročárek, Miroslav Petr, Martin Hušek, Michal Janošec - Radek Šustáček, Zdeněk Petr (38. Julius Janeba)

Co napsat. Prostě jedna "povedená" neděle. Náš tým se totálně rozpadl, chyběli 4 hráči, ale rozhodně bych v tom nehledal příčinu. Naše hra je špatná a k podobnému výsledku se schylovalo už ve Věchnově. Jabloňov nás vyučil, ale my byli hodně špatní. Tak žalostný a bezkrevný výkon jsme už dlouho nepodali a byli jsme po zásluze potrestáni.
První gól jsme mohli dát my, ale naše úvodní šance zůstaly nevyužity. Tak začal střílet Jabloňov. První gól po selhání v obraně, druhý po další hrubé chybě a třetí po penaltě a do poločasu bylo vymalováno - 0:3. A to nutno dodat, že mohlo být hůř.
Druhou půlku jsme chvíli hosty zatlačili, ale naprosto bez efektu. Byl to naopak Jabloňov, kdo trestal naši odvážnou hru dalšími třemi trefami - 0:6. Na cestě byl debakl. Polovina našeho týmu se prostě dneska s formou zdaleka nepotkala a o bojovnosti nemůže být ani řeč. Naši ostudu zmírnila už jen korekce Miroslava Petra, ale ta jen smazala tu nehezkou nulu.
Prohráli jsme rozdílem dvou tříd 1:6. Máme v neděli s bobrovou co napravovat.