image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Bobrová B 7:1 (1:1)

Vlachovice - Bobrová B 7:1 (1:1)

Datum konání:
18.5.2008

Střelci našich branek:
18. min - Miroslav Petr 1:0
58. min - Josef Gabriel 2:1
60. min - Jiří Ročárek 3:1
68. min - Josef Gabriel 4:1
75. min - Miroslav Petr 5:1
79. min - Josef Gabriel 6:1
84. min - Radek Smejkal 7:1

Sestava Vlachovic:
Ladislav Sláma - Karel Petr, Radek Smejkal, Jan Šandera, Jan Petr - Jiří Ročárek, Miroslav Petr, Martin Hušek, Michal Janošec - David Růžička (65. Radek Šustáček), Josef Gabriel

Odpustek za Jabloňov vyšel. Je ale také zapotřebí zmínit, že rezerva Bobrové hraje asi svůj poslední ročník a bude zrušena. Tomuto faktu také odpovídal výkon hostujícího týmu. Zajímavostí na zápase byl fakt, že ani v jedné brance nestál brankář, ale hráč z pole. V obouch případech jakási znouzecnost.
První poločas byl na podmáčeném terénu vyrovnaný, ale už od začátku se zdálo, že bychom měli vyhrát. První tři šance (fakt vyložené) jsme ještě umě zahodili, ale pak se z brejku (zdaleka ne posledního) prosadil Miroslav Petr a vedli jsme. Bobrová zkoušela střely zdálky a jedna z nich se ujala. Bylo vyrovnáno. Do půlky ještě oba týmy zazdili na každé straně jednu šanci, ale na skóre se už nic neměnilo.
Po obrátce se ale zápas zlomil. Bobrová začala školácky chybovat v obraně a rychlík Pepa Gabriel si otevřel střelnici. Prakticky všechny góly v druhé půli padly po brejku z půlky sám na brankáře. Soupeř se sesypal a poslední hřebík zarazil Radek Smejkal z penalty.