Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Březí-Březské 4:0 (3:0)

Vlachovice - Březí-Březské 4:0 (3:0)

19.8.2007

Střelci našich branek:
15. min - Josef Gabriel 1:0
28. min - Josef Gabriel 2:0
42. min - Karel Petr - PK - 3:0
73. min - Michal Janošec - 4:0

Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal (40. Radek Šustáček), Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Zdeněk Petr (46. Ladislav Sláma), Jiří Ročárek (75. Petr Svoboda) - Josef Gabriel, David Růžička

Druhé kolo poslalo do Vlachovic tým Březí Březské. A už podle počtu hostujících hráčů bylo jasném, že tři body musí zůstat doma. Klíčoví hráči z Březí, kteří nám v posledním společném klání zle zatápěli, se také nedostavili, a tak se zdálo, že to půjde.
Zápas začal vcelku opatrně, ale hned první minelu v hostující obraně jsme trestali. Pepa Gabriel vystihl nahrávku soupeře a bez větších problémů zakončil. Pak se chvíli hrála kopaná a diváci se asi nudili. Rozveselil je opět Pepa, který si naskočil na přímý kop a zvýšil hlavou na 2:0. A do poločasu bylo ještě veseleji. Po průniku Miroslava Petra hasil hostující gólman situaci ve vápně pouze za cenu faulu a první gól ve Vlachovicích vstřelil z penalty Karel Petr.
Druhý poločas se víceméně dohrával. Začali jsme ale dělat chyby v obraně a Březí mohlo korigovat. Bohužel pro ně se ale zle nepotkali s koncovkou. Jejich tutovky končily notný kus od brány, občas přelétaly i vysoký plot. V bouřlivé atmosféře, která na vlachovském place panovala díky malým žáčkům z Brna, se dokázali ještě jednou prosadit domácí. Nepříliš prudký přímý kop neudržel hostující brankář v rukavicích a bylo to 4:0.
Získali jsme povinné 3 body. První výhra letos potěší, ale soupeř nás moc neprověřil. Teď nás čeká v sobotu Křoví, tak uvidíme, zda se podaří bodovat