image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Měřín B - Vlachovice 2:1 (1:1)

Měřín B - Vlachovice 2:1 (1:1)Datum konání:
24.8.2007

Střelci našich branek:
32. min - Miroslav Petr 0:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Martin Hušek (45. Radek Šustáček), Jiří Ročárek - David Růžička (45. Zdeněk Petr), Josef Gabriel

Podruhé za sebou nás čekal soupeř, který spadl ze 3. třídy. A narozdíl od Radostína, Měřín vypadá velmi dobře a na výsledcích je znát, že se v naší soutěži nehodlá dlouho zdržet.
V Měříně v den zápasu foukal velmi silný vítr. A tak jsme díky losu první půlku hráli s vydatnou podporou v zádech. A soupeře jsme zatlačili. Bohužel se nám na podzim žalostně nedaří v koncovce. Místo toho, abychom nasázeli Měřínu 3 góly, jsme dokázali skórovat pouze jednou a ještě na konci první půle jsme si nechali vstřelit lacinou branku. Kromě toho jsme hráli špatně a v druhé půlce jsme měli čelit silnému protivětru.
Veškeré naše obavy se potvrdily. Domácí, narozdíl od nás, nijak dvakrát se střelbou neotáleli a zatlačili nás do hluboké defenzívy. Jen s vypětím sil jsme odráželi neustále výpady a drželi poměrně dlouho remízu. Chvílemi se nám otvírala okénka k rychlým brejkům, ale opět jsme nedokázali žádný z nich proměnit, byť byly gólové. Měřín se dočkal asi půlhodiny před koncem a svůj náskok si s přehledem udržel.
I přes kladné ohlasy typu "to jste uhráli dobrý výsledek, jenom 2:1" nemůžeme být absolutně s hrou spokojeni. V Měříně se nemělo prohrát, zápasu by slušela remíza. Bohužel se tak nestalo a my prohráli 2:1