Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Křoví B - Vlachovice 6:2 (3:1)

Křoví B - Vlachovice 6:2 (3:1)

25.8.2007

Střelci našich branek:
22. min - vlastní 1:1
73. min - Miroslav Petr 4:2

Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Ladislav Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Ondřej Smejkal, Jiří Ročárek - Zdeněk Petr, Radek Šustáček

Třetí zápas se od začátku nevyvíjel moc dobře. Nejprve dohady o termínu, pak hromadné omluvenky a nakonec nehorázná smůla při zápase.
Kapela Kabát ve westernovém městečku nedovolila několika hráčům odjet do Křoví, k tomu se přidalo několik zdravotních a pracovních absencí a výsledkem byla silně okleštěná sestava s minimem náhradníků. Tyto faktory se, i přes poměrně kvalitní sestavu, promítly v samotném zápase.
Do vedení šli domácí asi po 15 minutách, naštěstí se o pár chvil později i do vlastní brány a srovnali. Pak byla hra vyrovnaná, více tutových šancí jsme měli my. Ale po celý zápas nás provázela smůla a také střelecká nemohoucnost. A tak opět udeřilo Křoví. Po našem brejku a náhodném odkopu se do koncovky prosadil domácí útočník a bylo 2:1. Do půlky ještě stačili domácí orazítkovat spojnici a to byla jejich jediná neproměněná šance. Všechno ostatní jim spadlo do naší brány.
Po poločase jsme převzali iniciativu opět my. Opět několik šancí zůstalo nevyužito, a tak udeřilo na druhé straně. Vlastní gól jsme vrátili i s úroky a bylo 3:1. Za chvíli opět po nedůsledné hře vzadu to bylo 4:1. Trochu naděje vykřesal Míra Petr a horké chvilky domácím připravili svými šancemi Radek Šustáček a Michal Janošec. Další tlak utnul rychlý brejk domácích a bylo 5:2. Pak už se jenom dohrávalo a šestý gól padl dost neuvěřitelně a zápas skončil 6:2.
Velmi úzký kádr a nedůsledná hra v obranné části zatím brzdí naši hru. Technická hra z loňska je pryč a alibistické nakopávání míčů na náhodu je neúčinné. Doufejme, že pododobný zápas se už opakovat nebude, i když dnešní výsledek bal až přespříliš krutý