Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Herálec B - Vlachovice 3:0 (3:0)

Herálec B - Vlachovice 3:0 (3:0)

12.8.2007

Střelci našich branek:

Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Josef Petr (46. David Růžička), Martin Hušek, Ladislav Sláma (70. Radek Šustáček) - Josef Gabriel, Jiří Ročárek

Začala nová sezóna a Vlachovice zajížděly na hřiště třetího týmu minulého ročníku do Herálce. Místní rezervní tým loni nepostoupil pouze o pověstný chlup, a tak asi má letos postupové ambice.
Tento fakt začali herálečtí fotbalisté naplňovat i proti nám. Pouze na začátku po chybách domácí obrany jsme dokázali z rychlých brejků zahrozit, ale pak už přebíral iniciativu soupeř. Až přílišný důraz naší obrany Herálec trestal dvěma góly – první z penalty, druhý po přímém kopu a následné dorážce. Pak domácí polevili a my si vytvořili několik dobrých šancí, bohužel bez efektu. Na konci poločasu se soupeř trefil potřetí krásnou střelou z dálky a bylo vymalováno.
Druhý poločas se víceméně dohrával. Domácí si profesorsky hlídali náskok a my se už nezmohli prakticky na nic. Minimum šancí na obouch stranách asi moc nenadchlo, ale početný herálecký kotel byl přesto spokojen. Vlachovice prohrály v Herálci 3:0.