Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Sněžné 2:3 (1:2)

Vlachovice - Sněžné 2:3 (1:2)

13.5.2007

Střelci našich branek:
20. min - Zdeněk Petr 1:0
60. min - Zdeněk Petr 2:2

Jan Petr- Karel Petr, Petr Svoboda, Jan Šandera, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Ondřej Smejkal Ladislav Sláma (46. Radek Šustáček), David Žák - Zdeněk Petr (72. Miroslav Petr), Jiří Ročárek

rozhodčí: Dítě

Smůlu na jaře se nám nepodařilo protrhnout ani proti Sněžnému. Štěstí, které jsme měli na podzim, se od nás na jaře úplně obrátilo. Zranění nás každý týden decimuje, k neustále nedoléčenému Miroslavu Petrovi se přidali David Růžička a Radek Smejkal. Takže další improvizace těsně před zápasem.

Utkání začalo vlažně, žádné velké šance se nevyskytly. Akorát občas provětral Karel Petr soupeřova, ne moc vysokého brankáře, projektilem pod břevno, ale strážce sněženské svatyně si vždy s přehledem poradil. Asi ve 20 min. vrátil Petr Svoboda míč před bránu tak šťastně, že trefil tyč a Zdeněk Petr odražený míč vrátil do branky. Vedli jsme 1:0. Bohužel v krátké době soupeř skóre otočil. Po chybách a víceméně vlastních gólech jsme o poločasu prohrávali 2:1.

Naše hra nedoznala zlepšení ani po obrátce. Statický výkon s naprostým nezájmem o fotbal byl opravdu špatný. Vyrovnat se podařilo až po překvapivém výletu brankáře a rychlé akci, kdy opět šťasně dorážel Zdeněk Petr - 2:2. Hru jednoznačně oživil příchod Miroslava Petra. Rychlé narážečky nás dostávali do šancí, bohužel ani jednu jsme nevyužili. Zlom přišel na konci zápasu. Z rohu jsme nedali stoprocentní gólovou šanci a prakticky po několika minutách potrestalo Sněžné zaváhání naší obrany a strhlo vítězství na svou stranu.u

Opět jsme prohráli o gól. Tentokrát smolně, ale výkon nebyl zdaleka ideální. Jediný klad na našich porážkách je fakt, že i přes smůlu a četná zranění dokážeme hrát vyrovnané zápasy.