Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Herálec B - Vlachovice 1:0 (0:0)

Herálec B - Vlachovice 1:0 (0:0)

6.5.2007

Střelci našich branek:

Jan Petr- Radek Smejkal, Karel Petr, Zdeněk Petr, Jan Šandera - Michal Janošec, Ladislav Sláma, Zbyněk Sláma, David Žák - David Růžička, Jiří Ročárek

rozhodčí: Beneš Jar.

Proti Herálci jsme chtěli, stejně jako na podzim, vyhrát. Ale zranění opět nepustilo do hry Miroslava Petra a Ondra Smejkal měl pracovní povinnosti. Takže na hřiště vyběhla opět silně improvizovaná sestava.

A Herálec se do nás zakousl. Stejně jako v Rozsochách a v Rožné jsme na soupeře prostě nestačili. Domácí hráli jednodušeji, přímočareji, byli rychlejší, důraznější i fotbalovější. Kdybychom o poločase prohrávali o 3 góly, nemohl se nikdo divit. Šancí jsme měli málo, ale když už, tak gólovou. David Růžička těsně před poločasem nepotrestal hrubku domácího stopera a samostatný nájezd na brankáře trestuhodně nedal.

Druhý poločas jsme bouhužel totálně nezachytili. Obrovský nápor Herálce vyústil v chybu a následnou penaltu, kterou hostující hráč proměnil. Ani potom jsme se víc neprosadili a náznaky šancí měly ke gólu dosta daleko, o náporu nemůže být ani řeč.

Prohráli jsme opět o 1 gól, ale všechny tyto prohry (Rožná, Rozsochy i Herálec) byly spíše lichotivé. Ve všech zápasech jsme na výhru neměli a vyhrát jsme si prostě nezasloužili. Jediný klad vidím v tom, že i bez klíčových hráčů dokážeme držet s těžkými soupeři krok a nedostáváme výprasky.