image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Rozsochy B - Vlachovice 2:1 (2:1)

Rozsochy B - Vlachovice 2:1 (2:1)Datum konání:
28.4.2007

Střelci našich branek:
39. min - Zdeněk Petr 2:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Petr Svoboda, (60. Radek Šustáček) Ladislav Sláma, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr Radek Smejkal, David Žák - David Růžička, Zdeněk Petr

rozhodčí: Rejda

V tomto kole jsme vyjížděli na jedno z největších hřišť a navíc proti lídrovi tabulky a vážnému adeptu na postup, týmu Rozsoch B. Nepříjemnou ránu nám přichystal Karel Petr, který i přes veškerou snahu nemohl přijet na utkání a jeho absence byla klíčová.

Rozsochy na nás vyroukovali rychlou hrou a před naším vápnem bylo rušno. První gól jsme inkasovali už v 10 minutě, kdy domácí kapitánproměnil penaltu. Prakticky záhy nepomohla záloha při závaru a Rozsochy vedli 2:0. Bylo zle a vypadalo to na debakl. Hra se naštěstí začala vyrovnávat, ale domácí byli mnohem nebezpečnější. A tak jako blesk z čistého nebe přišel rychlý útok a Zdeněk Petr snížil. Do poločasu jsme díky obrovskému štěstí výsledek udrželi.

Po obrátce už Rozsochy tak dobře nehráli. Měli sice více ze hry, ale šancí si moc nevytvořily. Ale ani Vlachovice moc nehrozily. Druhý poločas se asi moc nelíbil, domácí se marně snažili zvýšit skóre, hosté hráli na brejky, které se moc nedařily. V úmorném vedru Vlachováky postupně ničily křeče a tak logicky k žádnému tlaku hostů nedošlo.

Prohráli jsme 2:1. Už podruhé jsme silnému soupeři i v okleštěné sestavě dokázali vzdorovat. Ale bohužel to na body nestačilo.