Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Věchnov 3:0 (1:0)

Vlachovice - Věchnov 3:0 (1:0)

22.4.2007

Střelci našich branek:
42. min - Radek Šustáček 1:0
61. min - Ondřej Smejkal 2:0
75. min - Zdeněk Petr 3:0

Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal (78. Petr Svoboda), Jan Šandera, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Ondřej Smejkal Ladislav Sláma, David Žák - Zdeněk Petr, Radek Šustáček

rozhodčí: Skryja

Po ambiciózní Rožné do Vlachovic v 17. kole přijel také velmi silný Věchnov. V minulém kole sice prohrál s Rozsochami 5:0, ale dohrával pouze v 8 lidech.

Nás stále trápila početná marodka, ale tentokrát se nám vyhnula smůla. Utkání bylo od začátku poměrně vyrovnané, na malém hřišti a dost nerovném terénu byla kombinace prakticky nemožná. A tak šance vznikaly z nakopávaných balónů. První náznaky měl domácí tým, ale žádná se neujala. Věchnov hrozil z centrů, ale žádný nedokázal patřičně využít. Chvíli před poločasem po jedné ze soupeřových chyb v obraně se dokázal prosadit Radek Šustáček a do poločasu jsme už náskok udrželi.

Po obrátce pokračovala nakopávaná a po jednom z výkopu se míč odrazil k Ondrovi Smejkalovi a ten chladnokrevně zvýšil na 2:0. Věchnov se neustále snažil, ale jejich nakopávaná hra neměla šanci na úspěch. Pojistku zajistil Vlachovicím dorážkou zblízka Zdeněk Petr a bylo rozhodnuto. Věchnov v závěru ještě nastřelil břevno a neuvěřitelnou tutovku zazdil na druhé straně Zdeněk Petr.

Vyhráli jsme 3:0. Věchnov svým výkonem lehce zklamal, vzhledem k naší oslabené sestavě jsme čekali víc. Soupeř si sice stěžoval na určité sporné momenty, ale ani jeden z nich jim zápas neprohrál.