image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Olší nad Oslavou - Vlachovice 0:0 (0:0)

Olší nad Oslavou - Vlachovice 0:0 (0:0)Datum konání:
20.5.2007

Střelci našich branek:

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Jan Šandera, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Ondřej Smejkal Ladislav Sláma , David Žák (75. Miroslav Petr) - David Růžička (72. Radek Šustáček), Jiří Ročárek

rozhodčí: Vévoda

Výsledkovou mizérii se nepodařilo prolomit ani proti poměrně neškodnému Olší. Bohužel jsme si ani tady nezasloužili vyhrát a remíze poměrně přesně odráží i dění na hřišti.

Utkání bylo v prvním poločase nepřineslo prakticky nic fotbalového. Úmorné vedro nutilo hráče síly spíše šetřit a tak se hrálo mezi vápny. O něco lepší byli domácí, kteří se po několika náznacích dokázali prosadit do jasné šance, ale jejich žalostná koncovka nechávala brankáře v klidu.

Druhý poločas byl podobný, s tím rozdílem, že lepší jsme byli my. Vypracovali jsme si několik šancí, ale ta největší přišla paradoxně z dálky. Střela L. Slámy neměla chybu, ale stejnou kvalitu jako střelec prokázal i domácí brankář a míč s pomocí břevna zlikvidoval. Ke konci bylo k vidění už pouze několik standardních situací, ale ty už na výsledku vůbec nic nezměnily.

Po delší době jsme bodovali. Ale proti soupeřům ze spodní části tabulky bychom asi měli uhrát víc. Snad příště.