Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Křoví B 4:4 (2:3)

Vlachovice - Křoví B 4:4 (2:3)

27.5.2007

Střelci našich branek:
30. min - Zdeněk Petr 1:2
38. min - David Žák 2:2
75. min - Zbyněk Sláma 3:4
89. min - Jan Petr 4:4

Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Jan Šandera, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Miroslav Petr (77. Radek Šustáček), Jiří Ročárek, David Žák - Zdeněk Petr (72. Ladislav Sláma), Petr Svoboda

rozhodčí: Kamenský

Povážlivě hrozivou sérii 4 zápasů bez výhry jsme chtěli přerušit doma proti rezervě z Křoví. Ale ani tentokrát se to nepovedlo.

Začátek zápasu provázelo oboustrané oťukávání obou týmů. Povzbuzující zpráva byla ta, že od začátku nastoupil po zranění Miroslav Petr. Ale první udeřili hosté. Po prvním zaváhání zadních řad to bylo 0:1. Chvíli na to neskutečně zaskočil domácího gólmana dlouhý výkop a po hlavičce soupeřova útočníka to bylo 0:2. První kritická situace. Dokázali jsme na ni ale poměrně rychle odpovědět, kdy ještě do půlky po obrovském náporu vyrovnali důrazní Zdeněk Petr a David Žák. Ale ani toto nebyl všemu konec. Těsně před poločasem se ukopl vlachovský stoper a namazal před úplně prázdnou bránu - 2:3 .

Druhá půle měla začít naším náporem. Bohužel tomu tak nebylo a Křoví se úspěšně bránilo. Šok přišel dvacet minut před koncem, kdy z nenápadné akce soupeř zaskočil celou obranu a brankáře a bylo to 2:4. Vypadalo to špatně. Naštěstí deset minut před koncem snížil po individuální akci Zbyněk Sláma a v dramatickém závěru srovnal po závaru brankař Jan Petr na 4:4. A to měl ještě na kopačce vítězný gól Radek Šustáček, ale bohužel trefil jen soupeřova gólmana.
Poměrně zajímavý zápas skončil nerozhodně 4:4 a nás teď čeká těžká Bobrová