image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Bobrová B - Vlachovice 3:2 (2:2)

Bobrová B - Vlachovice 3:2 (2:2)Datum konání:
2.6.2007

Střelci našich branek:
32. min - Zbyněk Sláma 2:1
40. min - Martin Hušek 2:2

ČK: 70. min - Zdeněk Petr a Ondra Smejkal

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Jan Šandera, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Ondřej Smejkal Miroslav Petr, Martin Hušek (75. Petr Svoboda) - Zdeněk Petr, Jiří Ročárek

rozhodčí: Kosmák

Nejprve by bylo dobré vysvětlit si, kdo je to rozhodčí. Rozhodčí je pán, který řídí zápas. Na jeho výrocích v podstatě stojí zápas. A je hrozně jednoduché se na něj vymlouvat, když mu to nejde. Z vlastní zkušenosti vím co to je, když se zápas rozhodčímu nepodaří, a proto jsem se zařekl, že si nikdy na výkony sudích nebudu stěžovat ani se k nim vyjadřovat. Poprvé toto pravidlo poruším po zápase v Bobrové. Nejenže pan rozhodčí hrubě ovlivnil zápas nepřesnýmy výroky proti našemu týmu, ale navíc nám vyloučil dva hráče a ti dostaly 4 zápasy stop.

Ale popořadě. Stejně jako celé jaro jsme měli obrovský problém se složením týmu. Různá zrenění dovolila složit pouze 12 hráčů, a tak si svoji premiéru odbyl Martin Hušek. Domácí byli favoritem, ale dnes rozhodně nebyli lepším týmem. Hned na začátku je do sedla posadila naprosto vymyšlená penalta proti nám - 0:1. O 5 minut později přišla chyba obrany a bylo to 0:2 pro Bobrovou. I přes tragický úvod jsme se nepoložili a začali na domácí tlačit. Výsledkem byly dva lehce šťastné góly, a bylo srovnáno. Do poločasu se skóre už nezměnilo.

V druhé půlce jsme přebrali iniciativu jednoznačně my. Několik velkých šancí však zůstalo nevyužito a pak přišel zlomový okamžik celého zápasu. Po evidentím penaltovém zákroku na M. Petra, který nechtěl vidět snad jen pan Jiří Kosmák z Podolí a Bezdružic se nejenže nekopal pokutový kop, ale navíc faulovaný dostal žlutou kartou. To nevydržel Zdeněk Petr a zeptal se rozhodčího, proč že to nezapískal. Odměnou mu bylo vyloučení. Na to nesmyslně reagoval Ondra Smejkal, ten už slušný asi moc nebyl, a tak následoval Zdendu. Z velmi pohledného zápasu pan sudí svými nepřesnými výroky udělal bramboračku. My v devíti už neměli šanci udžet nerozhodný výsledek a inkasovali jsme rozhodující gól - 2:3.
Prohráli jsme s horším týmem, kterého nehezky podpořil rozhodčí. Horší věc je fakt, že pan sudí byl podpořen i komisí a zastavil oboum hráčům činnost na 4 utkání. Ale o tom asi ta pralesní liga je.