image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Jívoví B 8:0 (4:0)

Vlachovice - Jívoví B 8:0 (4:0)Datum konání:
10.6.2007

Střelci našich branek:
8. min - Zbyněk Sláma 1:0
13. min - Martin Hušek 2:0
21. min - Martin Hušek 3:0
33. min - Zbyněk Sláma 4:0
52. min - Miroslav Petr 5:0
60. min - Jiří Ročárek 6:0
75. min - Martin Hušek 7:0
90. min - Radek Smejkal 8:0

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Petr Svoboda, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Miroslav Petr (71. Josef Petr), Ladislav Sláma, Jiří Ročárek - Martin Hušek, Radek Šustáček

rozhodčí: Vašek

Proti poslednímu soupeři byla povinnost zvítězit. Ale že to bude až takhle snadné, to si nikdo nemyslel. Oba karetní hříšníci z minulého kola dostali 4 zápasy stop, což nám paradoxně nijak neuškodilo. Naopak.

Hned na začátku uklidnil celé Vlachovice Zbyněk Sláma, kdy se první z jeho krásných střel odrazila od tyče do brány. Chvíli na to Martin Hušek zvýšil a veškeré pokusy soupeře o zvrat zlikvidoval opět Hadji pohotovou dorážkou na 3:0. Ještě do poločasu zvýšil počet čekatelů na hattrick Zbyněk Sláma a po polovině bylo po zápase. Soupeř byl prakticky neškodný. Jeho občasné ataky neměly šanci na úspěch a tak se zbytek zápasu víceméně dohrával z povinnosti.

Naštěstí jsme nic nepodcenili a totálně odevzdanému Jívoví jsme nasázeli další 4 branky. Nutno dodat, že ofenzíva měla roli značně ulehčenou. Tak neškodný tým ještě ve Vlachovicích nebyl. Na druhou stranu je třeba říct, že produktivita našich střelců byla obrovská. Prakticky každou šanci jsme využili a i díky tomu jsme deklasovali rezervu Jívoví 8:0.
A ještě nějaké zajímavosti. Radek Smejkal vstřelil svůj první soutěžní gól a Martin "Hadji" Hušek potvrdil svůj raketový start do Vlachovského dresu hattrickem a jeho průměr dva góly na zápas je poměrně slušný.