Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Březí-Březské - Vlachovice 2:1 (0:0)

Březí-Březské - Vlachovice 2:1 (0:0)

17.6.2007

Střelci našich branek:
90. min - Jan Petr 2:1

Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Jan Šandera, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Radek Šustáček Ladislav Sláma, Jiří Ročárek (15. Petr Svoboda) - Martin Hušek, Zdeněk Petr

rozhodčí: Stoklasa

Předposlední zápas jsme opět, jak už je to na jaře zvykem, látali na poslední chvíli. Miroslav Petr nemohl hrát a navíc se hned po začátku zranil Jiří Ročárek. Takže jsme neměli nikoho na střídání a celé utkání jsme si ve vedru víceméně protrpěli.

Samotný zápas nebyl moc hezký. Urputné boje uprostřed hřiště nenabízely divákům žádný požitek z fotbalu, ale nám šlo o to, abychom trochu rozumně toto utkání dohráli. To se nám v prvním poločase dařilo. Březí bylo sice nebezpečnější, ale všechny svoje šance utápělo v žalostné koncovce.

Po bezbrankovém první poločase nám začali docházet síly. Soupeř čím dál víc tlačil a my nebyli schopni chvíli podržet balón na svých kopačkách. Šance Březí byly čím dál nebezpečnější a vyvrcholilo to neskutečnou minelou, kdy soupeřův útočník snad ze 2 metrů netrefil naši naprosto odkrytou bránu. Domácí se přece dočkali a dvěma trefami zvrátili zápas na svou stranu a nic nám nepomohla ani proměněná penalta v úplném závěru.

Další prohraný zápas o 1 branku, ale bohužel zároveň i další, který jsme si vůbec nezasloužili vyhrát. Už aby byl konec a my trochu zkompletovali kádr. Už je to opravdu potřeba