image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Bory B 5:1 (1:1)

Vlachovice - Bory B 5:1 (1:1)Datum konání:
23.6.2007

Střelci našich branek:
40. min - Miroslav Petr 1:1
63. min - Miroslav Petr 2:1
70. min - Miroslav Petr 3:1
79. min - Zdeněk Žák 4:1
85. min - Miroslav Petr 5:1

Sestava Vlachovic:
Ladislav Sláma - Karel Petr, Jan Šandera, Petr Svoboda, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Miroslav Petr, Radek Smejkal, Radek Šustáček (71. Josef Petr)- Jan Petr, Zdeněk Žák

rozhodčí: Kunstmüller

První sezóna pro Vlachovice skončila. Poslední zápas jsme si přeložili na sobotu a soupeřem byly Bory. Měl to být pohodový zápas, ani jednomu týmu nešlo prakticky o nic a odpovídalo tomu i promíchání řad v našich řadách.

Zápas nenabídl moc fotbalových krás, platí to zejména o první půlce, která byla mimojiné přerušena kvůli průtrži mračen. První náznaky šancí jsme měli my, ale udeřil soupeř. Nechytatelnou bombou prostřelil našeho brankáře soupeřův forvard a bylo to 0:1. Pak pršelo a po návratu na hřiště jsme dokázali vyrovnat.

Druhá půlka už se změnila v naši jasnou exhibici. Zlom přišel chvíli po poločasu, kdy patrně fotbalová spravedlnost potrestala hostujícího gólmana a jeho neuvěřitelná minela nám pomohla k vedení. Bory pomalu ale jistě rezignovaly. Další tři góly v rychlém sledu rozodly zápas a osladily nám rozlučku s prvním jarem a zároveň i sezónou.