Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Březí-Březské 3:2 (2:1)

Vlachovice - Březí-Březské 3:2 (2:1)

29.10.2006

Střelci našich branek:
20. min - Zdeněk Petr 1:1
27. min - Miroslav Petr - 2:1
57. min - Zbyněk Sláma - 3:1

Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Ondřej Smejkal, David Žák (75. Radek Šustáček)- Zdeněk Petr, Miroslav Petr, Ladislav Sláma

rozhodčí: Šula

Druhý pokus o dohrání podzimu dopadl pro Vlachovice velmi dobře. I když mlhavé počasí posunulo podmínky hratelnosti byly na hranici regulérnosti. Nebylo vidět z jedné strany hřiště na druhou, ale nehrát toto utkání by byl nesmysl.

Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný, ale šance si vytvářely oba týmy. A bylo se na co koukat, pokud to mlha umožnila. První gól ale dali hosté. Po nedorozumnění obrany s brankářem trknul hlavou míč do naší brány soupeřův útočník a bylo to 0:1. Naštěstí hned po rozehrání přišel protiútok a Zdeněk Petr hlavou vyrovnal. A zanedlouho Miroslav Petr využil chyby brankáře a zvýšil na 2:1. Poločas se už pak jenom dohrál a my jsme si vedení s přehledem pohlídali.

Po obrátce začalo Březí kousat. Hosté nás přehrávali a vyrovnání viselo ve vzduchu. Po přímém kopu nás zachránila tyčka a rozhodčí poté neuznal Březí regulérní gól. Záchrana přišla na druhé straně, kdy se po rohu důrazem prosadil Zbyněk Sláma. Tlak hostů však pokračoval a po zkratu obrany i brankáře a 15 minut před koncem bylo 3:2. Čekaly nás krušné časy, síly ubývaly a hosté byli skutečně výborní. Ale nakonec se podařilo výsledek udržet.

Zvítězili jsme 3:2. Těsně, ale o to cennější tyto 3 body jsou.