Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Jívoví B - Vlachovice 1:4 (0:4)

Jívoví B - Vlachovice 1:4 (0:4)

22.10.2006

Střelci našich branek:
1. min - Zdeněk Petr - 0:1
15. min - Miroslav Petr - 0:2
23. min - Miroslav Petr - 0:3
38. min - David Růžička - 0:4

Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Ondřej Smejkal, David Žák - Zdeněk Petr, Miroslav Petr, David Růžička

rozhodčí: Strachoň

Náš dnešní soupeř v průběhu podzimu ani jednou nebodoval. A tak jsme při nedělním ránu vyrazili pro víceméně povinné 3 body.

Zápas se hrál už v 10 hodin, ale všichni (skoro) přistoupili k brzkému začátku zodpovědně. Samotný zápas se začal vyvíjet dobře. Už v 1. minutě daroval soupeřův brankář minelou gól Zdeňku Petrovi a ten nezaváhal - 0:1. Tento uklidňující fakt nám lehce uškodil. Jívoví hrálo velmi dobře v poli, ale před vápnem jejich snahy končily. To naše potence byla jiná. Dvě perfektní akce, chladnokrevné zakončení Miroslava Petr a 0:3. I pak soupeř kousal a měl i jednu obrovskou šanci. Nedal a přišel opět trest. David Růžička zakončil rychlý brejk - 0:4. Fotbalisté Jívoví těžko snášeli tak krutý vývoj a nadále chybovali. Tutovky Míry a Zdenka Petrových by asi měly končit gólem.

Po poločase hra hodně upadla. My jsme se už nikam netlačili a a soupeř toho moc nepředvedl. Centry do vápna a nepřesné střely. Zápas byl hodně kouskován a divákům se fotbal musel hodně nelíbit. Jívoví po několika pokusech vstřelilo po rohu gól - 1:4. Ale dál nic. Povinné 3 body se podařilo odvézt, porazili jsme Jívoví 1:4.