image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Bobrová B 1: 1 (1:0)

Vlachovice - Bobrová B 1: 1 (1:0)

Datum konání:
15.10.2006

Střelci našich branek:
25.min - Miroslav Petr 1:0

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Petr Svoboda (46. Julius Janeba), Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Radek Smejkal, Miroslav Petr, David Žák - Zdeněk Petr, Michal Janošec, David Růžička

rozhodčí: Stoklasa

V případě výhry jsme měli možnost vystoupat do předních příček tabulky, ale díky obrovské vyrovnanosti jsme v případě porážky mohli spadnou o několik příček níže. Soupeř byl velmi těžký - rezerva Bobrové s mnoha zkušenými hráči.

Utkání začal lépe soupeř a štěstí a nerovný terén nás v úvodních minutách výrazně podržel. S postupem času jsme ale hru vyrovnávali a začali čím dál víc hrozit. Bobrová nastřelila břevno, pak se ale prosadili domácí. Po břevnu se z další akce prosadil opět Miroslav Petr a doražením vyboxovaného míče strhl vedení na naši stranu - 1:0. Do konce poločasu se hrál výborný fotbal a vlastně celá první půlka nutila naše diváky k častému potlesku.

Po obrátce se hra změnila v boj. Šancí výrazně ubylo a Vlachováci se snažili udržet cenný výsledek. Bohužel neúspěšně. Čtvrthodinu před koncem po přímem kopu potrestal chybu brankáře hlavou hostující střelec - 1:1. Do konce se už skóre neměnilo a konečná remíza je určitě zasloužená.

Blíží se konec podzimu a nějaké body by to ještě chtělo. Dnes musíme být rádi za bod, soupeř hrál opravdu velmi dobře.