image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Křoví B - Vlachovice 0:3 (0:1)

Křoví B - Vlachovice 0:3 (0:1)Datum konání:
7.10.2006

Střelci našich branek:
28.min - Miroslav Petr 0:1
47.min - Miroslav Petr 0:2
57.min - Zbyněk Sláma 0:3

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Petr Svoboda, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Jiří Ročárek, Radek Smejkal, Miroslav Petr, David Žák - Zdeněk Petr, Michal Janošec

rozhodčí: König

Vlachovští fotbalisté drží od začátku sezóny jednu sérii - pravidelně střídají prohry a výhry. A jelikož naposled porazili Olší, byla na řadě porážka. Dost tomu nasvědčoval fakt, že se nás před zápasem sešlo pouze 12, tedy jeden na střídání.

V Křoví nedávno měnili trávník a zvětšovali plochu, takže alepoň malá výhoda pro náš tým. Hned od začátku to vypadalo špatně. Domácí nás zatlačili a v poli měli jasnou převahu. Jejich snažení ale končilo u vápna, takže pro našeho brankáře nehrozilo žádné nebezpečí. Jak střílet góly předvedl na druhé straně Miroslav Petr. Z první naší šance po individuální akci otevřel skóre - 0:1. Křoví se nepoložilo a tlačilo dál. Z tlaku s taky zrodila jejich největší šance, kterou ale nedali. Naopak Vlachovice hrozily stále více. Jejich příležitostem vždy chyběl kousek a i když domácí byli v poli lepší, gólové šance jsme měli my. Do poločasu se už skóre neměnilo.

Po obrátce jsme měli obavy z domácího tlaku. Ale hned po minutě jsme po faulu dostali možnost kopat penaltu, kterou Miroslav Petr bezpečně proměnil - 0:2. Domácí začali odpadat. Nádherný hřebík do rakve jim zarazil Zbyněk Sláma bombou z 20 metrů - 0:3. Dál už nebylo co řešit. Vlachovice bezpečně hlídaly soupeřov útočníky a dopředu hrály líbivý fotbal s pěknými kombinacemi. Lehkou kaňkou je vyloučení Jiřího Ročárka, první červená ve Vlachovicích.

Vlachovice tedy opět vyhrály. A nutno dodat že zaslouženě. Křoví mělo jedinou větší šanci, svoje útoky utápělo v kličkách, nedokázalo se vyrovnat s nepříznivým vývojem a totálně rezignovalo na závěr.
Doporučuji se podívat na tabulku. Takhle vyrovnanou jsem už dlouho nikde neviděl.