image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Olší nad Oslavou 4:1 (2:1)

Vlachovice - Olší nad Oslavou 4:1 (2:1)Datum konání:
1.10.2006

Střelci našich branek:
12.min - Miroslav Petr 1:0
42.min - David Žák 2:1
64.min - David Žák 3:1
75.min - Michal Janošec 4:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Jan Šandera, Zbyněk Sláma, Radek Smejkal- Jiří Ročárek, Miroslav Petr (81. Vojtěch Dudek), Julius Janeba, David Žák(85. Miloš Růžička) - Zdeněk Petr (79. Petr Svoboda), Michal Janošec

rozhodčí: Kamenský

Po trapasu ve Sněžném se Vlachováci chtěli rehabilitovat na domácím hřišti. Soupeř byl ale víc než těžký. Třetí Olší dostalo v průběhu 7 kol pouze 4 góly. Navíc se vlachovský tým slušně rozložil a absence tvořivých hráčů spíše hnala k obavám o solidní výsledek.

Samotný zápas ale ukázal, že fotbal je hra zvláštní a logiku nemá. Zatímco papírově snadný soupeř ze Sněžného nás totálně ponížil, Olší ve Vlachovicích zklamalo a nepředvedlo nic, s čím by si domácí fotbalisté neporadili. Obrovské minely v zadních řadách hostujícího týmu otevíraly dveře k brejkovým situacím, z nichž jednu proměnil Miroslav Petr - 1:0. Další šance jsme bohužel trestuhodně zahazovali. A tak přišel trest. Přílišná úcta našich obránců k soupeřově utočníkovi - 1:1. Naštěsí jsme hned odpověděli a po další hostující hrubce zvýšil David Žák pohodlně na 2:1. Do poločasu ještě Jula Janeba trefil tyč a i Olší zahrozilo tyčí a břevnem.

Po obrátce hosté totálně odpadli. Náznaky šancí končily před naším vápnem. Vydařený zápas odehrál David Žák, který po šťastně tečované střele zvýšil na 3:1. Měli jsme i další šance, celkově jsme byli lepší, Michal Janošec po dalším olešenském obranném výpadku korigoval na 4:1.

Nastříleli jsme Olší v jednom zápase stejně branek, jako ostatní soupeři za 7 kol.

Aby se jenom nechválilo. Neutěšenou situací začíná být i přístup hráčů, kteří po počáteční euforii bohužel lehce ztrácejí smysl pro zodpovědnost, na tréninky nechodí a účast na zápasech je provázena lehkými zmatky kvůli pozdním příchodům.