image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Bory B - Vlachovice 0:3 (0:2)

Bory B - Vlachovice 0:3 (0:2)Datum konání:
4.11.2006

Střelci našich branek:
25. min - Miroslav Petr - 0:1
33. min - Miroslav Petr - 0:2
65. min - Miroslav Petr - 0:3

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, David Žák, Jiří Ročárek - Zdeněk Petr (82. Radek Šustáček), David Růžička

rozhodčí: Bártová - Mach, Kamenský

Tak jsme se dočkali. Dnes se vyplatily všechny zápasy, které vlachovští fotbalisté sehráli v zimě na sněhu. V sobotu vydatně nachumelilo, přesto v Borech připravili náhradní hřiště traverzou a hlavní sudí mohla zahájit zápas.

Domácí se obávali našich zkušeností z bílého terénu a asi se jejich obavy vyplnily. Na prestižní zápas nastoupil i ex-meziříčský špílmachr Milan Špaček, ale ani on nepomohl. Vlachovice si spolehlivě hlídaly obranu a dokázaly i udeřit. A střelcem byl opět Miroslav Petr. Jeho parádní rána levačkou do šibenice dokonale přikovala borského branáře, který nebyl schopen reagovat. Napodruhé udeřil o chvíli později, tentokrát bodlem trefil přesně k tyči. Domácí byli zaskočeni a jejich náznaky šancí do poločasu nemohly naši bránu ohrozit.

Jinak tomu bylo po poločasu. Bory vystřídaly, nastoupili hráči A-týmu a Vlachovice se dostaly pod tlak. Po několika opravdu dobrých šancí domácích ale opět zaúřadoval Miroslav Petr. Po průniku vápnem jej zkosil domácí obránce a nařízenou penaltu také s přehledem proměnil. Tím borský tlak lehce polevil, ale i tak visel gól ve vzduchu. Nakonec i nemohoucnost domácích hráčů nám pomohla k čistému kontu.

Je možné, že jsme na podzim hráli naposled. Počasí fotbalu moc nepřeje. Ale i kdyby ne, výhra v Borech s nulou je zatím největší úspěch vlachovského fotbalu.