Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Jabloňov - Vlachovice 2:0 (2:0)

Jabloňov - Vlachovice 2:0 (2:0)

1.4.2007

Střelci našich branek:

Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, David Žák, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Ladislav Sláma - Jiří Ročárek, Zdeněk Petr, David Růžička

rozhodčí: Rejda

První jarní kolo jsme nezvládli. Katastrofální začátek zápasu, kdy po dvouch chybách bylo během 10 minut 2:0 dal zápasu jasný ráz. Domácí byli jasně lepší a přehrávali nás technickou hrou po zemi a naši hráči působili spíše jako žáčci. Během prvního poločasu jsme, si narozdíl od Jabloňova, nevypracovali žádnou vážnou šanci a nakonec jsme mohli být rádi za dvoubrankovou ztrátu.

Po obrátce se situace zlepšila. Soupeře jsme pomalu začali přehrávat a dostávali se i do šancí, bohuže žádnou vážnější. I přes velkou snahu jsme nedokázali vstřelit gól a v prvním zápase jara jsme lehce propadli. Prohráli jsme s Jabloňove 2:0.