image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Jimramov B 6:2 (5:1)

Vlachovice - Jimramov B 6:2 (5:1)Datum konání:
8.4.2007

Střelci našich branek:
5. min - Miroslav Petr 1:0
9. min - Miroslav Petr 2:0
16. min - Ondřej Smejkal 3:0
25. min - David Růžička 4:0
32. min - Miroslav Petr 5:0
73. min - Ladislav Sláma 6:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Radek Smejkal, Petr Svoboda (62. Jan Šandera), Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Miroslav Petr, Ondřej Smejkal (70. Ladislav Sláma), David Žák - David Růžička, Radek Šustáček (46. Jiří Ročárek)

rozhodčí: Stoklasa Stoklasa

O velikonočním víkendu zavítal do Vlachovic soupeř z konce tabulky. Proto nám velela povinnost získat všechny 3 body. Oproti minulému týdnu, kdy nám úvod zápasu žalostně nevyšel, jsme Jimramov neuvěřitelně zaskočili. Během půlhodiny jsme nastříleli 5 gólů a bylo po zápase. A to jsme ještě pár šancí nedali. Jimramov dělal velké chyby ve středu pole a naši střelci nekompromisně trestali. Zdecimovaného soupeře lehce povzbudil precizně zahraný přímý kop a snížení na 5:1. Do poločasu nás zachránila ještě tyč.

Po obrátce byl náš úkol co nejdéle udržet pohodlný náskok. To se dařilo a měli jsme i obrovské šance náskok zvýšit. To se povedlo po rohu střídajícímu L. Slámovi svým prvním soutěžním gólem. Jimramov se ale nevzdával a snažil se co nejvíce zmírnit ztrátu. Jejich úsilí bylo korunováno při přímém volném kopu a minele domácího brankáře - 6:2. Pak už se zápas odehrál v klidu a Vlachovice díky své abnormální produktivitě vyhrály 6:2.