Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Jimramov B - Vlachovice 1:5 (0:0)

Jimramov B - Vlachovice 1:5 (0:0)

19.8.2006

Střelci našich branek:
52.min - Jan Petr 0:1
64.min - Miroslav Petr 1:2
70.min - Jan Petr
75.min - Tomáš Sochor
82.min - Jiří Ročárek

David Žák - Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Jiří Ročárek, Jan Petr (87. Miloš Růžička), Tomáš Sochor, Michal Janošec - Zdeněk Petr (46. Radek Šustáček), Miroslav Petr

rozhodčí: Juda, Kosmak, Teplý

Na druhé utkání jsme odjížděli s lehkými obavami z výsledku z prvního zápasu a zároveň s odhodláním, že Jimramov uhrál horší výsledek, než my. V sestavě došlo k několika změnám, hlavně v rozestavení. V Rovečném na nás čekalo obrovské hřiště, a to jsme brzo přeměnili ve svou výhodu.
První poločas začal vyrovnanou hrou a do 20. minuty se oba týmy dostavali do sporadických šancí. Pak se začala projevovat větší fyzická připravenost našich hráčů a Jimramov se začal bránit. Do konce první půle se už k naší bráně nedostal. Bohužel ani Vlachováci nebyli schopni, i přes dobré šance, vstřelit branku.
Druhá půlka začala dalším tlakem našich hráčů. První gól padl po chybě domácího brankáře, který si hodil vysoký míč do branky. Logické vyústění naší převahy. Pak přišel šok v podobě vyrovnání po nepřehledné situaci po rohovém kopu. Naštěstí hned po odpískání strhl vedení na naši stranu Miroslav Petr a na 3:1 zvyšoval Jan Petr. Naprosto zdecimovaného soupeře dorazili Tomáš Sochor a Jiří Ročárek.
Jimramov nás vůbec neprověřil, Vlachováci převyšovali ve všech směrech a výsledek 5:1 je ještě pro soupeře milosrdný, další vyložené šance zůstaly nevyužity. Snad tento výsledek potvrdíme doma s Rožnou