Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Rožná 2:4 (1:2)

Vlachovice - Rožná 2:4 (1:2)

27.8.2006

Střelci našich branek:
35.min - Zdeněk Petr 1:2
81.min - Jiří Ročárek 2:4

David Žák - Karel Petr (75 Miloš Růžička), Zdeněk Petr, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Julius Janeba (56. Radek Smejkal), Ondřej Smejkal, Miroslav Petr, Michal Janošec -Jan Petr, Jiří Ročárek

rozhodčí: Koutný

Na druhé domácí utkání nastupovali vlachovští fotbalisté povzbuzeni týden starou vysokou výhrou s Jimramovem.
Bohužel začátek byl tragický. Hned v druhé minutě proběhl váhající obranou soupeřův hráč a s přehledem vsítil. Druhý šok připravil domácí stoper obrovskou minelou a bylo to 2:0. Vlachovice se ale nepoložily a vytvořily si nějaké šance. Snížení přišlo díky penaltě, kterou proměnil Zdeněk Petr. Do poločasu mohl vyrovnat Jan Petr ale zakončil nedůrazně.
Po přestávce pokračoval mírný tlak domácích z konce 1. poločasu, ale šancí si moc nevypracovali. Snad dorážku Jana Petra výtečně vyrazil soupeřův brankář. Bohužel opět udeřil soupeř, kdy po centru ze strany dorazil míč po nedůrazném odkopu obrany roženecký útočník. Ale Vlachovice dál bojovaly. Dokonce se jim podařilo snížit. Nepovedený centr Jiřího Ročárka k překvapení všech skončil v bráně. Do konce chybělo zhruba 10 minut. Domácí vrhli všechny síly do útoku, ale bohužel se jim to vymstilo. Rožná zvýšila na 4:2 a ještě několi šancí nevyužila.
Vlachovice doplácí a nezkušenost. Oba domácí zápasy prohrály s vysokým počtem inkasovaných branek. Hra ale není nejhorší, hráči doplácí na chyby a nesehranost. Všichni věří ve zlepšení, i když příští soupeř nebude nejlehčí - vedoucí Věchnov