image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2022/23 > Vlachovice - Bohdalec 3:1 (2:1)

Vlachovice - Bohdalec 3:1 (2:1)

Datum konání:
21.5.2023

Střelci: 29. Svoboda Petr, 41. Svoboda Petr, 74. Kopečný Josef - 25. Lahodný Stanislav

12   Petr Miroslav     29

Ubojovaná výhra. Dnes si proti Bohdalci zasloužíme body hlavně za morál. Absolutorium zaslouží hlavně defenzivní činnost, ale pochvalu všichni za bojovnost. Opět jsme se scházeli kostrbatě, letošní evergreen. Napůl zraněný Štěpán Raus vydržel jen chvíli, sitaci zachraňoval velezkušený Míra Petr. Horší bylo, že před poločasem zkolaboval Pavel Gabriel a my hráli velkou část zápasu o deseti. Prostě už nebyl kdo. Do té doby se hrál klasický bojovný fotbal poplatný velikosti hřiště ve Vlachovicích a možnostmi obou týmů. Více ze hry měli domácí, paradoxně první gól doslova procpal do brány bohdalecký Stanislav Lahodný. Naštěstí si o pět minut později pohrál s hostující obranou Petr Svoboda a bylo vyrovnáno. A do poločasu se ještě jednou prosadil Petr Svoboda hlavou a my vedli 2:1.

Druhý poločas byl v teplém počasí a o jednoho hráče méně extrémně těžký. Naše obrana ale držela a hráčům Bohdalce se nedařilo výrazněji hrozit. Pravdou bylo, že odolávat bylo čím dál těžší a soupeř nám pomáhal seberozkladem hádkami uvnitř týmu. Čtvrthodinu před koncem jsme se dočkali po rohu uklidňující třetí trefy a na tu už hráči Bohdalce nedokázali zareagovat. Výhra 3:1 při problémech velmi potěšila.