image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2022/23 > Radešínská Svratka B - Vlachovice 8:1 (4:0)

Radešínská Svratka B - Vlachovice 8:1 (4:0)Datum konání:
28.5.2023

Střelci: 11. Kříž Milan, 15. Plhal Ivo, 24. Kříž Milan, 40. Plhal Ivo, 53. Hamřík Jaromír, 61. Jinek Antonín, 82. Buřval Lubor, 89. Kříž Milan -  83. Gloziga Jurij

 

#   Jméno ŽK ČK  Střídání
1   Petr Jan [K]      
2   Staněk Jakub     60
3   Rubín Lukáš      
4   Beneš Tomáš      
5   Tatíček Kamil      
10   Doležal Pavel 70    
9   Gloziga Jurij      
16   Svoboda Petr      
7   Šandera Jan      
6   Raus Štěpán     46
11   Čírtek Michal 60    
  Náhradníci
13   Ondra David     46
12   Lukeš Miroslav     60

Vše vypadalo ideálně. Po sobotním martyriu s počtem jsme se dokázali v neděli sejít (ještě jednou Díky hráčům RS za ochotu), počasí super, derby. No a tím pozitivní část skončila. Radešínská Svratka celou soutěž suverénně vede a dneska ukázala proč. Než se tady rozepisovat o tom, jak nám do brány padal jeden gól za druhým, je lepší to shrnout:

  • V Radešínské Svratce poskládali ideálně tým složený z mladých dravců a výborně technicky vybavených starších hráčů. Dnes jim všechno sedlo a dopadlo to jak dopadlo.
  • Naši hráči se naopak probudili do velmi špatného dne. Nahrávky soupeři, minimální držení balónu špatné řešení situací. Přesně to, co náš soupeř dnes dělal prakticky dokonale.
  • Byla to hra kočky s myší. Byla to jen otázka, kolik branek dostaneme. Dostávali jsme góly z přečíslení pět na dva prakticky do prázdné brány. To souviselo s menšící se motivací. A samozřejmě s fyzickou kondicí. Všechny tyto aspekty byly jak den (RS) a noc (my).

Nemá cenu věšet hlavu. Dnešní zápas nebyla šance. Soupeř byl velmi efektivní, my jsme mu to umožnili. Musíme si říct - hlavu vzhůru, hůř snad už nebude.