image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2023/24 > Vlachovice - Osová Bítýška B 1:6 (0:4)

Vlachovice - Osová Bítýška B 1:6 (0:4)Datum konání:
26.5.2024

Střelci branek: 58.Ondra David - 2.Hollý Martin, 10.Hollý Martin, 14.Ivančík Petr, 17.Hollý Martin, 65.Havlík Marek, 84.Dvořáček Jiří

# P Jméno ŽK ČK  
1   Petr Jan [K]      
2   Růžička David      
3   Tatíček Kamil      
4   Doležal Pavel 48    
5   Staněk Jakub      
6   Hlaváč Kamil      
7   Svoboda Petr      
8   Gabriel Pavel      
9   Gloziga Jurij 60    
10   Ondra David 67    
11   Trojan Lukáš     46
#   Náhradníci ŽK ČK  
12   Topinka Tomáš 56   46

 Jsme nepoučitelní. Po výbuchu z Tasova minulý týden jsme opět totálně nezvládli začátek. Druhá minuta, zbytečná ztráta míče a 0:1. Desátá minuta, naprosto zbytečná penalta - 0:2. Po čtvrthodině podběhnutý míč stopera a 0:3. A po dvaceti minutách jsme mohli házet ručník, kdy po nedůrazném odkopu jsme inkasovali počtvrté. Vypadalo to na další šílenost, hra se ale naštěstí začala vyrovnávat. A přicházeli šance i na naší straně. Největší rozdíl dnes ale byl v produktivitě. Hosté dali vše, my bohužel tolik produktivní nejsme po celou sezónu.

V druhé půli jsme převzali iniciativu my a tlačili se do brány. Gólman Bítýšky ale chytil všechny pokusy. Nestačil pouze na penaltovou dorážku Davida Ondry. Bylo to po hodině hry a opravdu se zdálo, že alespoň korekce výsledku není úplně nerálná. Prakticky vzápětí ale přišla další veliká chyba v rozehrávce a Marek Havlík odmítl veškeré pochybnosti o vítězi zápasu. Půltucet branek v naší síti potom z otočky uzavřel Jiří Dvořáček.

Prohráli jsme 1:6, prožíváme těžké chvíle, začínáme doplácet na úzký kádr. Snad sezónu dohrajeme se ctí.