image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2023/24 > Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 3:4 (1:2)

Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 3:4 (1:2)Datum konání:
1.6.2024

Střelci branek: 14.Svoboda Petr, 48. Chalupa Ondřej, 89. Rubín Lukáš - 23.Vít Lukáš, 32.Vít Lukáš, 80.Vít Lukáš, 89.Sýs Ladislav

# P Jméno ŽK ČK  
1   Petr Jan [K]      
2   Růžička David      
3   Ondra David 31    
4   Doležal Pavel      
5   Topinka Tomáš      
6   Hlaváč Kamil      
7   Čírtek Michal      
8   Gabriel Pavel     78
9   Gloziga Jurij      
10   Svoboda Petr      
11   Trojan Lukáš 27   46
#   Náhradníci ŽK ČK  
12   Chalupa Ondřej     46
13   Rubín Lukáš     78

 Fotbal je krutý. V době, kdy potřebujeme trochu fotbalového štěstí, se k nám spíše otáčí zády. Po dvou debaklech jsme se v příliš komfortní situaci nenacházeli.

Začátek zápasu byl ve znamení mírné převahy hráčů Hamrů, prozatím spíše platonickém. Velkou radost nám však přinesla standardní situace Davida Ondry. Ten posadil nadýchaný centr na hlavu Petra Svobody a náš snajpr otevřel hlavou skóre. Vedli jsme ale pouze chvíli, pár minut poté hostující střelec Vít Lukáš předskočil bránícího hráče a vyrovnal. Po půlhodině přišla první minela v našich řadách. Těžkou přihrávku odkopl domácí brankář pouze na nohu soupeře a ten jenom poděkoval - 1:2. Tento výsledek do poločasu  vydržel.

Po obrátce se nám povedl vstup do poločasu. Po rychlém protiútoku jsme míč dostali do brány po kombinaci a bylo vyrovnáno. V tuto dobu jsme diktovali hru. Přicházeli brejky, střely, šance. Bohužel bez výsledku. A v době, kdy náš gól visel ve vzduchu, doslova procedil do brány hamerský střelec Vít Lukáš - 2:3. Byli jsme totálně zmrazeni. Ale bojovali jsme. Divácky atraktivní duel gradoval. V poslední minutě ale přišlo zcela zasloužené vyrovnání po tlaku ve velkém vápně.Jenže jsme asi něčím urazili fotbalové bohy a ani tento stav jsme neudrželi. Po sérii velikých chyb v defenzivě jsme darovali hostům vítězný úder a ten už byl smrtelný.

Prohráli jsme 3:4, tentokrát asi nespravedlivý výsledek. Doplatili jsme na velké chyby, jinak herně dobrý zápas.