image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2023/24 > Vlachovice - Měřín C 0:3 (0:1)

Vlachovice - Měřín C 0:3 (0:1)Datum konání:
3.9.2023

Střelci: 42.Hrůza Dominik,68. Hrůza Dominik, 73. Švestka Stanislav

 

      ŽK ČK Střídání
1   Petr Jan [K]      
2   Růžička David      
3   Staněk Jakub 28    
4   Beneš Tomáš     46
5   Nečas Jan      
6   Doležal Pavel      
7   Svoboda Petr 88    
8   Šandera Jan     67
9   Hlaváč Kamil     60
10   Ondra David   80  
11   Čírtek Michal     85
    Náhradníci ŽK ČK  
12   Gabriel Pavel     67
13   Gloziga Jurij     46
14   Topinka Tomáš     60
15   Trojan Lukáš     85

 Výsledkově jako přes kopírák byl druhý zápass v sezóně proti soupeři z Měřína. Herně to ale bylo trochu jinak. Hosté přijeli uhrát co nejlichotivější výsledek a obraz hry tomu, alespoň ze začátku, odpovídal. Hru diktovali naši hráči, ale hned od úvodu se začal vkrádat nepříjemný pocit, že vstřelení gólu začíná být pro naše hráče problém. Sice jsme měli mírnou převahu a borci z Měřína prakticky nehrozili, ale neustále chyběla schopnost finálně přihrát či zakončit. V první půli hostům navíc pomohlo dvakrát břevno a vše ostatní pochytal brankař. Jako blesk z čistého nebe přišla těsně před půlí drobná nedůslednost v zadních řadách, brejk a po dorážce z bezprostřední blízkosti jsme prohrávali. Navíc jsme Měřínské posadili do sedla a mohli jsme prohrávat více. Dva neuvěřitelné závary a velká šance naštěstí zůstaly nevyužity.

Druhá půle se nesla ve znamení snahy vyrovnat. Ale naše zoufalá snaha dát gól byla naprosto zbytečná. Nedokázali jsme se prosadit střelami, po standardních situacích ani ze hry. Byli jsme strašně neproduktivní. Měřínu stačilo málo. Trpělivě bránili a pouštěli se do brejků. Jeden takový proměnil svou druhou trefou Dominik Hrůza a situace byla kritická. Nic nepomohlo střídání, gól bychom dnes nedali ani do večera. Definitivně zápas rozhodla dalekonosná rána Stanislava Švestky, který trochu nachytal domácího brankáře. My pak nedali další příležitosti a navíc, trochu zbytečně, přišli o vyloučeného Davida Ondru.

Výsledek 0:3 neodpovídá průběhu na hřišti. Hráči Měřína ale dokonale využili naži střeleckou impotenci a byli efektivní.