Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2023/24 > Bohdalec - Vlachovice 3:2 (0:1)

Bohdalec - Vlachovice 3:2 (0:1)

10.9.2023

Střelci branek: 51. Sklenář Jan, 54. Lahodný Stanislav, 77. Lahodný Stanislav - 17.Čírtek Michal, 57. Svoboda Petr

15 N Trojan Lukáš     70

Výsledková mizérie pokračuje. Ani třetí zápas jsme nedokázali vyhrát. První poločas se hrál vyrovnaný zápas. Sice jsme herně nepřesvědčovali, ale šance přicházely. Gól jsme ale dali po těžko uvěřitelné minele domácího brankáře. Ten si nevšiml ponechané výhody po signalizovaném ofsajdu, chtěl rozehrávat jako při přerušené hře a hodil míč přímo před bránou čekajícího Michala Čírtka. Vedli jsme 1:0. Bohužel jsme ale nedokázali další náznaky šancí využít. Ani domácí příliš nebezpeční nebyli.

Začátek druhé půle byl jako ze zlého snu. Prvních deset minut stačilo domácím k otočení výsledku. Nejprve se po centru ze strany prosadil z těžké pozice Jan Sklenář a o chvíli později zakončil hlavou po rohu Stanislav Lahodný. V těchto chvílích jsme byli dole a zoufale jen odkopávali míče. Krev do žil nám vlila krásná hlavička Petra Svobody a bylo srovnáno. Bohužel herně to upadalo. V horku jsme nedokázali fyzicky ani herně stíhat a domácí hrozili více a více. A nakonec po rychlém brejku rozhodl svojí brankou Stanislav Lahodný. Do konce zápasu jsme už nedokázali prakticky zahrozit a prohráli, asi zaslouženě, 3:2.