image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2016/17 > Vlachovice - Rovečné 3:6 (2:3)

Vlachovice - Rovečné 3:6 (2:3)Datum konání:
21.5.2017

Branky: 11. M. Němec , 20. M. Kucharčík , 56. P. Ptáček - 13. J. Šenkýř (p.) , 34. K. Jančík , 45. P. Večeřa , 53. M. Ondráček , 62. K. Jančík , 89. M. Ondráček

    ŽK ČK
Chalupa Ondřej 90    
Hiesböck Tomáš 90    
Janošec Michal 90    
Kucharčík Václav 90    
Lukeš Miroslav 90    
Němec Miroslav 57    
Petr Jan 90    
Ptáček Petr 90    
Petr Miroslav 90    
Plocek Tomáš 90    
Tatíček Kamil 90    
Hlaváč Kamil 33    

Petr Večera brankou do šatny poslal hosty do vedení

Zápas byl od začátku zajímavý, šance se přelévaly a první otevřel skóre v 11. minutě domácí Miroslav Němec, který postupoval sám na brankáře a chladnokrevně proměnil. Ve 13. minutě bylo vyrovnáno. Penaltu za hosty proměnil Jiří Šenkýř. Zajímavá podívaná pokračovala, otěže zápasu ale postupně přebíralo Rovečné. Ve dvacáte minutě se ještě do vedení dostaly Vlachovice. Relativně nevinná hlavička Marka Kucharčíka se snesla do odkryté brány abylo to 2:1. Hosté ale tlačili a tvořili si vyložené šance. Jednu z nich v 34. minutě proměnil Karel Jančík, když využil rychlý brejk a přesnou nahrávku spoluhráče. Vyrovnaný stav nevydržel ani do poločasu. V poslední minutě zamíchal Petr Večeřa domácí obranu a přesnou střelou otočil skóre na 2:3.

Hosté si body nenechali vzít

Druhý poločas začal tlakem Vlachovic. Domácím hráčům ale zoufale scházela přesnost, a tak si výraznější šance nevytvořili. Lekci z produktivity tak dávali hosté. Jmenovitě Martin Ondráček. Po dalším výpadu do obrany zakončoval zcela nehlídán a zvyšoval v 53. minutě na 2:4. Mírné drama poté nabídlo snížení Petra Ptáčka. Ten v 56. minutě prostřelil vše, co mu stálo v cestě a snížil. Další dění ale už ovládalo Rovečné. Hosté využívali otevřenou hru a dostávali se do velkých šancí. V 62. minutě se opět do sóla dostal Karel Jančík a zkušeně přehodil domácho brankáře. Zápas se už jenom dohrával. Domácí už neměli sílu na žádný tlak, a tak v poslední minutě uzavřel skóre po dalším úprku na brankáře Martin Ondráček.