Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2016/17 > Vlachovice - Doubravník 1:4 (1:4)

Vlachovice - Doubravník 1:4 (1:4)

28.8.2016

Branky: 38. J. Nečas - 5. M. Vojta , 8. T. Beran , 13. A. Zadražil , 19. K. Vojta

Vynikající začátek hostů rozhodl o osudu utkání

Natěšení hráči Doubravníka vlétli do zápasu jako uragán. Hned po pěti minutách vypálil Miroslav Vojta tvrdě a hlavě přesně a hosté šli do vedení. O tři minuty poté využil Tomáš Beran zaváhání domácí obrany a bylo to 0:2. Zápas byl plně v režii Doubravníka, domácí nebyli schopni vůbec podržet balón, do šancí se prakticky nedostávali. To na druhé straně to bylo jiné. Podskočení vlachovského stopera otevřelo cestu ke třetímu gólu. V 13. minutě dorážel z malého vápna Antonín Zadražil. Totální demolici oslabeným Vlachovicím zasadil přesným přímým kopem Karel Vojta. Domácí byli zralí na ručník, vypadalo to na pořádný debakl. Naštěstí pro ně, ale přišla občerstvovací přestávka a po ní tempo hry polevilo. Doubravník byl nadále lepším týmem, ale hra se pomalu vyrovnávala. Nikdo se prakticky nedostával k přímému ohrožení branky, až přišel závěr poločasu, rychlý Jan Nečas a jeho přesná střela znamenající drobnou korekci - 1:4.

Druhý poločas se již jen dohrával

Druhý poločas se víceméně dohrával. Nepříliš pohledný fotbal na malém hřišti nemohl diváky nikterak nadchnout. Vlachovští hráči se snažili s výsledkem něco udělat, hosté však bránili pečlivě. A prakticky to samé se odehrávalo na druhé straně. Spíše náznaky šancí by se daly napočítat na prstech jedné ruky. Po závěrečném hvizdu se mohli radovat příznivci hostujícího celku po výhře 4:1.