image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2016/17 > Vlachovice - Bobrová B - 1:0 (0:0)

První poločas branku nepřinesl

Stejně jako loni svedl los prvního zápasu týmy Vlachovic a Bobrové B. A stejně jako oba loňské zápasy byl i tento velmi vyrovnaný. Hosté z Bobrové začali v deseti, ale během deseti minut byli kompletní. Prakticky celý první poločas byli o něco lepší domácí hráči, tvořili si více šancí a hlavně dokázali v obraně prakticky vygumovat útočníky hostí. Navíc se častěji drali do zakončení, z čehož plynuly i náznaky šancí. Tu největší vychytal hostující brankář Miroslavu Němcovi po samostatném nájezdu. Bobrová hrozila hlavně po rohových kopech, ale její hráči nedokázali přesněji zakončit.

V závěru rozhodl střídající Jan Petr

Druhý poločas začali lépe hosté. Vlachovští hráči nebyli schopni držet déle balón a Bobrová byla nebezpečná. Více než nastřelené břevno ale nedokázala vytěžit. Ke konci zápasu už domácí přebírali iniciativu a jejich vůle zvítězit byla veliká. Chvíli před koncem se po několika důrazných dohrávkách odrazil míč k Janu Petrovi a ten propálil z malého vápna vše, co stálo v cestě - 1:0. Prakticky vzápětí hostující Straka podruhé napálil břevno a tím nápor Bobrové skončil. Vlachovice tedy ve vyrovnaném zápase zvítězily 1:0.