Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Vlachovice - Jívoví B 2:2 (0:1)

Rychlá branka znamenala vedení Jívoví B

Ve třetím hraném kole IV. třídy skupiny A se proti sobě postavili v tabulce pátí fotbalisté rezervy Jívoví a sedmý tým tabulky Vlachovice. Domácí v prozatimním průběhu soutěže ještě nevstřelil branku a čekají na první vítězství v sezóně. Hosté v minulém kole porazili na svém trávníku rezervu Bobrové a byli v zápase mírným favoritem. Hráči Jívoví měli výborný vstup do zápasu. Ve 3. minutě Marek Tvrdý s přispěním domácího obránce překvapil Jana Petra v bráně a nechytatelným lobem z rohu hřiště otevřel skóre. Hráči Vlachovic ale přebrali iniciativu a snažili se rychle vyrovnat. Během první půle ale nedokázali protrhnout letošní střeleckou smůlu, i když šancí k tomu nebylo málo. Hlavně příležitosti Romana Břečky, Filipa Krejčího i Lukáše Gabriela byly velké. Hosté už během první půle branku prakticky neohrozili. Domácí fanoušci šli tak na poločasovou klobásu s očekáváním, jestli jejich miláčci ve druhé půli, již konečně protrhnou podzimní střeleckou smůlu.

Domácí nakonec vyrovnali

O to větší překvapení přišlo hned na začátku druhé půle, kdy domácí stoperJaromír Hamřík nechtěně zpracoval míč do běhu hostujícímu Marku Tvrdému a ten pohodlně obešel brankáře Jana Petra a zvýšil. Naprosto nespravedlivý výsledek ale vzápětí zkorigoval v 54. min. povedenou střelou Radek Smejkal a o čtyři minuty později srovnal po promáchnutí hostujícího stopera Jan Nečas. Zdálo se, že domácí fyzicky unaveného soupeře dorazí, ale do konce zápasu se už nic výraznějšího nestalo. Zápas skončil remízou 2:2. Dosažená remíza posunula oba celky v tabulce. Rezerva Jívoví je čtvrtá, domácí Vlachovice se posunuly na místo šesté.