Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Velká Losenice - Vlachovice 2:0 (1:0)

Brankář Petr se zranil

V utkání čtvrtého kola IV. třídy se utkala domácí Velká Losenice, které patřilo třetí místo v tabulce a hostující Vlachovice, které byly šesté.Velká Losenice se chce tento rok pokusit o postup do III. třídy. V dosavadním průběhu soutěže prohrála losenická jedenáctka jediné domácí střetnutí s dalším aspirantem na postup s Bohdalcem.Hosté z Vlachovic uhráli v soutěži prozatím dvě remízy a trápí je především střílení branek. Utkání nepřineslo v prvním poločase mnoho pohledných akcí. Obě mužstva se na hřišti spíše hledala. K pohledné hře nepřispěl ani příliš silný vítr. Ve dvacáté minutě došlo k nepříjemné události v hostujícím týmu, kdy si brankář Jan Petr vyhodil rameno a podzimní sezóna pro něj skončila. Do branky musel místo něj nastoupit obránce Jaromír Hamřík. Poločasové skóre nakonec určila situace z 36. minuty, kdy branku vstřelil Pavel Kamarád. Hra v prvním poločase nebyla příliš oku lahodná, a tak 80 domácích diváků odcházelo na poločasovou přestávku přeci jen v lepší náladě než hostující tým.

Domácí pojistili vedení brankou z přímého kopu

Hra se nezměnila ani v druhé půli. Přesto ještě jednou skórovali domácí a sice v 68. minutě po volném přímém kopu z pravé strany obstřelil zeď opět Pavel Kamarád. Hosté zahrozili jen po akci Roberta Kučery, který ale svoji šanci neproměnil. Utkání tedy nakonec skončilo vítězstvím Velké Losenice 2:0, ale mnoho fotbalového k vidění v utkání nebylo.Domácí tak mohlo těšit, že vítězstvím si udrželi kontakt s vedoucím duem tabulky, na které ztrácí Velká Losenice tři body.