image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Velká Losenice 1:4 (0:2)

Vlachovice - Velká Losenice 1:4 (0:2)

Datum konání:
24.5.2015

Branky: 68. A. Sláma - 9. L. Štíbal , 34. Z. Pospíchal , 78. J. Marek , 82. L. Štíbal

První poločas existovalo na hřišti jedno mužstvo. Hosté převyšovali domácí hráče ve všech směrech. Vlachovští hráči nestíhali, fotbalově propadali a mohli být rádi, že se v první půli zastavilo skóre pouze na dvou brankách.

Druhý poločas, tedy alespoň jeho začátek, byl úplně o něčem jiném. Domácí hráči si vytvářeli gólové šance a soupeř nestíhal. Ke smůle se ani z nejvýraznějších tutovek branka nepadla. To se povedlo až dvacet minut před koncem a koncovka slibovala zajímavou podívanou. Oproti nekoukatelné první půli se na hrál zajímavější fotbal, výsledek byl těsný a hra se výrazně zvedla. Neproměněné šance ale domácí tým mrzely. Hráči Losenice rozhodli zápas deset minut před koncem a pak už nebylo o co hrát.