Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Polnička - Vlachovice 1:3 (1:1)

Polnička - Vlachovice 1:3 (1:1)

31.5.2015

Branky: 6. Z. Lojek - 19. J. Nečas , 54. T. Hiesböck , 76. J. Lankaš

Krásné počasí, krásné hřiště, ideální podmínky. Potřebovali jsme bodovat a to se povedlo. Polnička se z počátku snažila a rychlými výpady hrozila. Větší šance to ale nepřineslo. My byli jaloví. Začátek zápasu jsme se sice snažili kombinovt, ale o zakončení nemůže být řeč. Snad jen standardní situace se jevily nebezpečně. Po dvaceti minutách jsme byli nedůrazní už od středu hřiště a domácí útočník svoji zarputilostí otevřel skóre zápasu. Soupeř byl na koni a mohl z rohu přidat i druhou branku. To se nestalo a asi po půlhodině utekl Honza Nečas a těsně před brankářem tečoval míč a vyrovnal. Do poločasu se pak už nic zásadního nedělo.

Po obrátce jsme opět vstoupili na hřiště velmi vlažně a Polnička měla náznaky šancí. Asi po deseti minutách ale začaly otěže zápasu pevně držet naši hráči. Kolmé nahrávky za obranu činily domácí obraně nemalé problémy a jednu z nich využil Tomáš Hiesböck a strhl vedení na naši stranu. Domácí se nadále nemohli prosadit, nedokázali se dostávat do šancí. Zato Vlachovští byli nebezpeční. Pěknou kombinaci na jeden dotek zakončil chladnokrevně Jarda Lankaš a rozhodl o osudu zápasu. Nakonec jsme mohli nějakou branku ještě přidat, žel se nepovedlo ani Danovi Matuškovi ani Hisbymu.

Zvítězili jsme zaslouženě, kdy po vyrovnané první půli jsme druhý poločas víceméně kontrolovali.