Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Bobrová B 3:0 (1:0)

Vlachovice - Bobrová B 3:0 (1:0)

5.10.2014

Branky: Hiesböck Tomáš, Petr Miroslav, Gabriel Lukáš

Máme borce na konec. Dneska si ho zaslouží - Hisby. Nevěřil jsem, co vše se dá zahodit. Ale od začátku. Bobrová přijela pouze v deseti, už od začátku bylo zřejmé, že body by neměly utéct. Ale nebyli bychom to my, kdyby jsme si tu cestu nezkomplikovali. Hru jsme měli plně pod kontrolou, ale dávání branek se nějak zadrhlo. Už od úvodního hvizdu se Tomáš Hiesböck dostal do dvou tutových šancí, pokaždé ho vychytal brankář. Po dvaceti minutách se hra mírně vyrovnala, na našem malém hřišti se absence jednoho hráče lehce vymaže. Ale hosté si nadále nevytvářeli šance a hra v těchto chvílích nebyla dobrá. Až na konci poločasu Hisby poněkolikáté utekl a z brejku konečně brankáře Bobrové překonal.

Druhá půle už byla o jednom mužstvu, bohužel jsme nebyli schopni si, alespoň trochu, vylepšit naše děsivé skóre. Celou dobu jsme bušili do obrany hostů, ale branku jsme vstřelili až chvíli před konce, kdy se k tyči trefil Miroslav Petr. A v samotném závěru dorazil soupeře opět umístěnou střelou Lukáš Gabriel. Nutno podotknout, že výsledek měl být výrazně vyšší, ale hlavně Hisby si asi po dnešku začne pilovat disciplínu "Jak neustále netrefovat brankáře".