Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Velká Losenice - Vlachovice 3:1 (1:1)

Velká Losenice - Vlachovice 3:1 (1:1)

12.10.2014

Branky: Štíbal Lukáš, Marek Jan, Kamarád Pavel - Hiesböck Tomáš

Po zápase v Bobrové jsme chtěli opět bodovat, bohužel se nezadařilo. Domácí už od samotného počátku byli agresivnější, důraznější a i díky tomu nás od začátku zatlačili. A také se jim podařilo dát gól střelou z vápna. Asi po půlhodině soupeř polevil a najednou se pro nás otevíral prostor pro šance. Jarda Lankaš se ještě zastřeloval, aby na konci poločasu vyrovnal po brejku Tomáš Hiesböck. Občasné závary před naší brankou jsme poté přežili bez úhony a první půle skončila nerozhodně.

V druhém poločase se více bojovalo než hrálo. Rozbité hřiště nedovolovalo kombinační hru, a tak se šance objevovaly spíše sporadicky. Losenice ale měla ke vstřelení branky přece jen blíže. Po několika šancích se přece jen domácí prosadili. Po srážce brankáře s obráncem při rohu neměl losenický hráč problém hlavou zakončit. A chvíli na to padl třetí gól. Střela domácího útočníka se odrazila od nerovnosti ve vápně a udělala z brankáře statistu. Krátce na to mohl snížit Robert Kučera, ale selhal. To byla naše poslední šance. Hráči Losenice si už tři body pohlídali a zvítězili 3:1.