image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vlachovice - Pohledec B 3:1 (2:0)

Vlachovice - Pohledec B 3:1 (2:0)

Datum konání:
27.10.2013

Poslední říjnový víkend nám kromě hezkého počasí nabídnul také již tradiční derby s Pohledcem. Utkání přilákalo nebývalý počet diváků a zápas se tak odehrával před výbornou diváckou kulisou. Naši hráči se však s atmosférou utkání velmi dobře vyrovnali a po počátečním oťukávání se do svého soupeře zakousli a začali si postupně také vytvářet šance. V 16.minutě došlo po dobře zahraném rohovém kopu k závaru před brankou hostí a Jaromír Hamřík dorážkou ze dvou metrů otevřel skóre utkání. I nadále jsme se tlačili před branku hostí a důrazným napadáním jsme jim bránili v rozehrávce. Ve 36.minutě takto využil špatné přihrávky hostujícího obránce Jaromír Hamřík a s přehledem zvýšil naše vedení na 2:0. Do konce prvního poločasu se i přes naše další šance už skóre neměnilo.

Během přestávky provedli hosté dvě změny v sestavě a na jejich hře to bylo výrazně znát. Nyní to byl Pohledec, kdo diktoval tempo hry a my se stačili pouze jen bránit. Tento tlak také v 55.minutě vyústil v branku hostí, kdy po chybě naší obrany hostující hráč zatáhl míč po pravé straně a vyzval přesným centrem svého spoluhráče ke skórování. Postupně se však naši hráči opět vrátili k aktivní hře z prvního poločasu a hra se vyrovnala. Šance se tak střídaly na obou stranách a diváci se mohli bavit zajímavým fotbalem. V 72.minutě si však Roman Břečka na pravé straně pohrál s obranou hostů a předložil míč nádherně Jaromíru Hamříkovi, který světe div se, opět s přehledem skóroval, čímž završil svůj hattrick a upravil stav utkání na 3:1. Hosté po této brance už přece jen trochu rezignovali a utkání dospělo k našemu zaslouženému vítězství.

Za předvedený výkon je třeba naše hráče pochválit, protože odehráli povedené utkání, které se muselo líbit. Je asi škoda, že pro nás fotbalový podzim skončil, protože z posledních pěti utkání jsme hned čtyřikrát vyhráli.