Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Bohdalov B - Vlachovice 2:1 (1:0)

Bohdalov B - Vlachovice 2:1 (1:0)

31.8.2013

Krásný pažit a rovné hřiště většinou naší hře svědčí. Stejně tak tomu bylo v Bohdalově, kde jsme po počátečním oťukávání převzali otěže utkání a pohlednými kombinacemi jsme domácí po většinu prvního poločasu přehrávali. Jenže ta koncovka! Naši hráči se předháněli v zahazování i těch nejvyloženějších šancí, takže musel přijít trest v podobě gólu domácích. Ve 25 min. se při odehrávání míče srazili v obraně T.Beneš s D.Krejčím a útočník domácích měl najednou volnou cestu do naší brány. Takže místo poločasového vedení 5:0 jsme prohrávali 0:1.

Druhý poločas už byl herně vyrovnaný, nám kombinace začala trochu váznout a míče létaly spíše vzduchem, což naší hře naprosto nesvědčí. Přesto jsme si opět vytvořili několik více než slibných příležitostí, ale v sobotu nám prostě nebylo přáno. Dočkali jsme se až v 80 min., kdy se na pravé straně pěkně uvolnil M.Petr a J.Hamřík už z jednoho metru snad tu prázdnou bránu ani netrefit nemohl. Jenže z vyrovnání jsme se dlouho neradovali. V 83 mi. odpískal rozhodčí velmi přísnou penaltu a domácí šli opět do vedení. Do konce utkání se už kromě zranění našeho brankáře, kterého vystřídal z pole T.Hiesbock, nic nestalo a domů jsme tak bohužel odjeli s prázdnou.