image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Bobrová B - Vlachovice 5:1 (1:0)

Bobrová B - Vlachovice 5:1 (1:0)

Datum konání:
31.5.2014

Krutý výsledek. V zápase s Bobrovou padlo hodně branek a mohlo být i více. Utkání hodně otevřené s množstvím šancí. Naši zdecimovanou sestavu je nutno pochválit, vždyť tuto sobotu nehrálo sedm lidí, kteří by normálně hrálo.

První půle ale byla ... hoší. Bobrová působila fotbalověji, jejich poměrně mladá sestava se snadno dostávalo do šancí, ale zakončení, naštěstí pro nás, vázlo. Naše občasné výpady také působily nebezpečně, ale bylo z toho pouze břevno. Domácí se prosadili po rychlé, přímočaré akci asi po dvaceti minutách a nadále se tlačili k naší bráně. Další branka už ale nepadla (někdy jsme opravdu měli štěstí) a náš závar při posledním rohu na konci poločasu také branku nepřinesl.

Po obrátce se obraz hry změnil. Náznaky šancí Bobrové jsme přečkali a pomalu jsme začali přebírat iniciativu. Přicházely i příležitosti, ale koncovka nám na jaře zoufale nejde. A tento zápas to předvedl v plné kráse. V těchto chvílích se od nás obrátilo štěstí. Do té doby výborný sudí velmi přísně posoudil kontakt v našem vápně (asi jeho jediná větší chyba) a brankář Bobrové z penalty nadvakrát se štěstím, navíc z hóóódně nepovedené dorážky, zvýšil. Pak jsme chvíli hráli my a Ondra Svoboda si připsal svoji první trefu. Vypadalo to nadějně, ale třetí branka definitivně pohřbila naše naděje - opět napůl vlastní. Pak už zbylo jen zápas dohrát a nutno říci, že zatímco domácí poměrně snadno dvěma brankami poslali zápas do podoby výsledného debaklu, naši hráči prakticky ze stejných situací vůbec netrefili zařízení.

Zápas nenudil. Hodně šancí a vzruchu před oběma brankami rozhodla produktivita a schopnost zakončit. Bobrová byla lepší, ale zápasu by namísto výsledku 5:1 slušelo skóre 3:2. Bohužel.