Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vlachovice - Březí-Březské 0:2 (0:0)

Vlachovice - Březí-Březské 0:2 (0:0)

25.5.2014

Špatně. Nějak se nedaří. Další marný zápas, který nám ale výrazně ztížil soupeř. Březí hrálo prostě dobře. Jejich rychlí hráči výborně kombinovali a výrazně nás přehráli ve fotbalovosti. Většina našich hráčů postrádá bojovnost. První půli jsme ještě ubojovali a drželi soupeře na poměrně bezpečnou vzdálenost. Ale dopředu...bída.

Ihned po obrátce jsme bohužel inkasovali po menší nepozornosti v obraně. Březí bylo dále lepší, ale i my se dokázali dostávat do šancí. Bohužel se Robert Kučera nedokázal prosadit ani v jedné ze svých tří šancí, a tak přišel trest. A parádní. V závěrečných minutách, kdy jsme se snažili tlačit na soupeře, prokázal přehled, chytrost i přesnou střelu soupeřův útočník a přeloboval našeho vyběhnuvšího brankáře.

Prohráli jsme 0:2 a bohužel zaslouženě. Březí není náhodou na třetím místě tabulky.