image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Vlachovice - Radešínská Svratka B 2:3 (0:2)

Vlachovice - Radešínská Svratka B 2:3 (0:2)Datum konání:
9.9.2012

Krásné a teplé počasí přivítalo účastníky dnešního zápasu. Rezerva Svratky přijela s několika dobrými hráči a už během prní půle na hřišti dokazovala svoji kvalitu. Hráči hostů byli důraznější a rychlejší a nutili nás k častým chybám. Z některých potom pramenily poměrně velké šance. Velkou kaňkou bylo zranění Jiřího Ročárka, který odstoupil po deseti minutách. Naše hra měla do ideálu daleko. Obšas jsme se kombinací dostali před bránu soupeře, ale o jasných příležitostech nemůže být řeč. To soupeř byl produktivnější. První branku vstřelil po důrazném napadání a druhou po nepovedeném odkopu naší defenzivy. Vyhlídky do druhé půle nebyly dobré.

Navíc když po pár vteřinách zaskočil krásnou, ale chytatelnou střelou našeho brankáře střídající hráč Svratky. Po třetí brance však přišel zlom. Hosté úplně vyklidili pole a hra se přesouvala před jejich vápno. První tutovku nedal Miroslav Petr, který neprostřelil ležícího brankáře Svratky. asi po hodině hry se po rohu prosadil chytrou tečí Zbyněk Sláma a schylovalo se k dramatu. Soupeř byl neškodný a my vycítili šanci. Tu podpořil faulem a vyloučením svratecký brankář a chvíli nato odpískaná penalta, kterou Miroslav Petr proměnil. Do konce zbývalo deset minut, ale my kromě tlaku si už proti bojujícím hostu větší šanci vytvořit nedokázali.

Remízový zápas jsme nedokázali do remízy dovést a prohráli 2:3. Škoda. Ale za bojovnost v druhé půli zasloužíme pochvalu.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 90      
Janošec Michal 90      
Krbek Kamil 75      
Fiala Jan 45      
Růžička David 90      
Petr Karel 12      
Petr Miroslav 90 1    
Ročárek Jiří 90      
Smejkal Radek 90   1  
Sláma Zbyněk 90 1    
Šandera Jan 78      
Nečas Jan 45      
Sláma Ladislav 15