image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Radešínská Svratka B - Vlachovice 3:1

Radešínská Svratka B - Vlachovice 3:1Datum konání:
21.4.2013

Nemohli jsme si přát horšího soupeře pro první utkání. Svratka je současným lídrem a pravděpodobně postoupí do třetí třídy. Navíc ještě neprohrála.

Vlachovský tým ale prochází výraznou proměnou přes zimu se podařilo získat nové hráče a někteří z nich zasahovali už dnes. O sehrání ale nemohla být řeč.

Zápas samotný se vyvíjel podle předpokladů. Domácí tým nás zatlačil a snažil se tvořit hru. Bohudík pro nás byla jejich snaha jaksi marná. Střely z dálky neznamenaly žádné výrazné nebezpečí a do dalších příležitostí se soupeř prostě nedostal. U našeho týmu bylo v první půli vidět, že se sehrává. Prakticky žádná mezihra, žádné šance, prostě nic. Pár průniků Jardy Hamříka, ale tady se o šancích asi mluvit nedá. Těsně před půlí musel střídat Karel Petr a i přes snahu výsledek udržet do poločasu, jsme ze standardní situace inkasovali.

Druhý poločas byl ale úplně jiný. Vlétli jsme na soupeře ve velkém stylu a začali Svratku mačkat. Obrana v těchto chvílích hrála prakticky bezchybně. Po několika šancích se dokázal prosadit jeden z noviců, Jarda Hamřík, a my zaslouženě vyrovnali. I nadále jsme byli lepší, bohužel dnes rozhodovala zkušenost. Domácí se po naší chybě dostali bezprostředně k naší bráně a dorážka z bezprostřední blízkosti rozhodla zápas. Ke konci ještě chyboval brankař a Radešínská Svratka si pojistila klidný závěr zápasu.

I přes porážku jsme podali dobrý výkon. Noví hráči zahráli velmi dobře, dnes ale hrála nejlépe obranná linie. Jen škoda dvou zraněných.

Petr Jan 90      
Janeba Jan 90   1  
Krejčí David 90      
Hamřík Jaromír 90 1    
Krbek Kamil 80      
Lossgott Jan 90      
Petr Karel 40      
Petr Josef 90      
Petr Miroslav 90      
Sláma Antonín 62      
Šandera Jan 90      
Beneš Tomáš 50      
Rous Jan 28      
Starý Stanislav 10